Domov

Oprava a výmena autoskiel. Jednoducho, rýchlo, kvalitne.

Volajte alebo píšte na +421 905 423 134.

O nás

Viac ako 30 rokov skúseností

Sme malá rodinná firma pôsobiaca v oblasti opravy a výmeny autoskiel a starostlivosti o automobily už viac ako 30 rokov. Poskytujeme individuálny prístup a odbornú opravu a výmenu autoskla, vrátane vykonania obhliadky a komunikácie s poisťovňou, na všetky typy osobných aj nákladných áut, autobusov, technických vozidiel či veteránov.

Originálna kvalita autoskiel

Vďaka starostlivo budovanej dodávateľskej sieti dokážeme zohnať väčšinu autoskiel všetkých typov (solárne, vyhrievané, so senzormi…) za najlepšie ceny a v expresne rýchlom dodacom čase. Pri našej práci používame originálne značkové autosklá overenej kvality od výrobcov dodávajúcich okná priamo automobilkám.

Neostanete bez auta

Výmena čelného skla na Vašom aute môže trvať až do 4 hodín, preto našim zákazníkom ponúkame službu náhradného vozidla, vďaka ktorému sa nemusíte báť, že stratíte čas čakaním v servise alebo ostanete závislí od Vašich ochotných blízkych. Naše náhradné vozidlo môžete využívať bezplatne, po dohode vopred, počas celej dĺžky výmeny skla u nás.

Naše služby

Oprava čelného skla na počkanie

Ak si na čelnom skle vášho auta nájdete puklinu, ešte to neznamená, že budete musieť autosklo vymeniť. Za ideálnych podmienok je možné čelné sklo na počkanie opraviť, a Vy môžete na svojom aute do 30 minút od návštevy nášho servisu pohodlne odísť.

Výmena poškodeného autoskla

V prípade, že čelné sklo nie je možné na počkanie opraviť, zabezpečujeme komplexnú výmenu autoskla, vrátane spracovania dokumentácie pre poisťovne.

Certifikovaná kalibrácia asistenčných systémov

Pre autá disponujúce systémami asistencie riadenia ADAS (napr. sledovanie jazdných pruhov či adaptívny tempomat) zabezpečujeme pri výmene skla aj kalibráciu asistenčných systémov.

Partneri všetkých poisťovní a poskytovateľov operatívnych lízingov

Ako zmluvný partner všetkých poisťovní zabezpečujeme výmeny skiel z havarijného poistenia, vrátane vykonania obhliadky a komunikácie s poisťovňou podľa aktuálne platných postupov. Tiež spolupracujeme s poskytovateľmi operatívnych lízingov LeasePlan, Business Lease, Arval, a inými.

Povedali o nás

„Takto má vyzerať služba výmeny čelného skla. V utorok sa mi rozbilo sklo – následne som bol na obhliadke a vo štvrtok bolo sklo vymenené. Iba som nahlásil na poisťovni škodovú udalosť – firma všetko ostatné vybavila. Určite odporúčam.

★★★★★ — Ján Struhár

„Pán mi rýchlo, hneď a na počkanie zalepil dieru na prednom skle a za dobrý peniaz, odporúčam.

★★★★★ — Lucia Strešňáková

„Milý personál, kvalitná robota, skvelé ceny. Zobrali ma aj keď nestíhali, len aby mi nepuklo sklo viac ako bolo.“

★★★★★ — Jan Heriban

Máte ďalšie otázky?